Zpět na aukce Hérink F. Hanuš
popis: Olej na lepence, rozměry : 73 x 100 cm, malba poškozená, řezaný rám, 40.léta
o autorovi: (1889 - 1958)
Narozen 30. 5. 1889 ve Smečně. Malíř krajinář v Moravské Ostravě. Profesorem A. Boudou byl poslán ke studiu do Prahy, kde se učil v ateliéru Al. Kalvody, poté 2 roky u prof. Schwaigera.
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč

12.02.2020 20:32