Netal Josef
Číslo položky: 5522
Moje sledované obrazy Žena s košíkem a hráběmi
popis: Olej na lepence, rozměr 33 x 43,5 cm, signováno vlevo dole Jos. Netal
o autorovi: * 31.8.1880 Klatovy (Klatovy)
+ 1.5.1952 Klatovy (Klatovy)
Vyvolávací cena:
500 Kč
700 Kč