Číslo položky: 10063
Mořský příboj - velký formát
popis: Olej na plátně, rozměr 45 x 130 cm, rám poškozen
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
7 000 Kč
7 000 Kč
7 000 Kč
12.02.2020 20:19
7 000,00 Kč | 12.2.2020 20:15:21 |