Zpět na aukce Petránek František
popis: Olej na plátně, rozměry : 55 x 78 cm, datováno 1898
o autorovi: O autorovi nezjištěny informace
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč

12.02.2020 19:56

1 800,00 Kč 6.12.2019 21:36:55