Autor nezjištěn
Číslo položky: 5521
Moje sledované obrazy Můstek přes potok
popis: Kresba tužkou, rozměr ve výřezu 28,5 x 21,5 cm, zaskleno, mírně poškozeno, signováno nečitelně vpravo dole
o autorovi: Autora tohoto díla se nepodařilo určit.
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč

08.11.2017 20:30

1 200,00 Kč 2.11.2017 00:33:09