Zpět na aukce Nesignováno .
Moje sledované obrazy Exotická krajina
popis: Olej na plátně, rozměry : 50,5 x 78 cm
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč

12.02.2020 19:58

1 000,00 Kč 18.12.2019 23:37:35