Číslo položky: 8999
Velký cirkus
popis: Olej na plátně, rozměr 60 x 80 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
8 000 Kč
8 000 Kč
8 000 Kč
12.02.2020 19:52
8 000,00 Kč | 10.12.2019 22:57:52 |