Zpět na aukce Skorka Lauko Jan
popis: Olej na plátně, rozměr 60 x 70 cm, nerámováno
o autorovi: Narozen 1966 v Levicích na jižním Slovensku.
Původní profesí pedagog se dnes věnuje olejomalbě, kresbě a grafice. Taktéž ilustroval několik knih. Je označován za reprezentanta naivního umění. Vystavoval ve Francii, Kanadě, Belgii, Polsku, stálá výstava v Gina Gallery v Izraeli.
Jeho díla jsou zastoupena v řadě galerií a soukromých sbírkách
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
7 000 Kč

12.02.2020 19:50

7 000,00 Kč 11.1.2020 09:49:50