Číslo položky: 9884
Letní krajina - velký formát
popis: Olej na plátně, rozměry : 100 x 118 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
17 500 Kč
17 500 Kč
16 500,00 Kč |
15 000,00 Kč |
13 000,00 Kč |
11 000,00 Kč |
9 500,00 Kč |
8 500,00 Kč |
7 500,00 Kč |
6 500,00 Kč |
5 500,00 Kč |
4 900,00 Kč |
4 700,00 Kč |
4 500,00 Kč |
4 300,00 Kč |
4 100,00 Kč |
4 000,00 Kč |
2 700,00 Kč |