Jouenne Sylviane
Číslo položky: 9866
Moje sledované obrazy Děti se zvířátky
popis: Olej na plátně, rozměry : 19 x 27 cm
o autorovi: Jouenne Sylviane známá jako Sylviane
Francie, 20. století, ilustrátorka, Scénické divadelní kostýmy.
Sylviane Jouenne studovala na École des Beaux-Arts v Paříži. Produkovala a spolupracovala na mnoha scénografiích, maketách, kostýmech a maskách pro balety Maurice Béjarta. Také ilustruje dětské knihy a vystavovala v mnoha galeriích
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
5 500 Kč