Číslo položky: 9856
Dívka s medailonkem
popis: Olej na plátně, rozměry : 50 x 63 cm. Druhá polovina 19. století
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
9 500 Kč
9 500 Kč
4 500,00 Kč |
4 300,00 Kč |
4 100,00 Kč |
3 900,00 Kč |
3 800,00 Kč |
3 400,00 Kč |
3 300,00 Kč |
3 100,00 Kč |
2 900,00 Kč |
2 700,00 Kč |
2 500,00 Kč |
2 300,00 Kč |