Zpět na aukce Nesignováno .
Moje sledované obrazy Dívka s medailonkem
popis: Olej na plátně, rozměry : 50 x 63 cm. Druhá polovina 19. století
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
9 500 Kč