Zpět na aukce Čejka Jan
popis: Olej na lepence , rozměry 50x 60 cm. datováno 1929. Na rubu ověřeno manželkou autora.
o autorovi: Narodil se 30.6.1888 v Jičíně a zemřel 1.7.1934 v Jičíně.
Studoval na uměleckoprůmyslové škole, kde byl žákem prof. E. Dítěte ml.. Ve studiu pokračoval na Akademii výtvarného umění u Maxe Pirnera. Maloval krajiny, portréty, zátiší i národopisné žánry.
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 600 Kč