Číslo položky: 9874
Welfen u Salzburku
popis: Olej na plátně, rozměry : 40,5 x 79 cm, rozměry včetně rámu : 62 x 100 cm. Kvalitní rám, dřevo zlacené, zlacení místy poškozené.
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
15 000 Kč
15 000 Kč
15 000 Kč
12.02.2020 19:10