Krejcarová Vlasta
Číslo položky: 9867
popis: Olej na plátně, rozměry : 80 x 100 cm, obraz odborně vyčištěn, Emauzský kláštěr před bombardováním, datováno 1938. Ilustrační foto: Pohled na zničený areál od Zbořence, jaro 1945
o autorovi: česká malířka
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
7 000 Kč

12.02.2020 19:06

7 000,00 Kč 29.11.2019 18:11:51