Číslo položky: 9867
Emauzy
popis: Olej na plátně, rozměry : 80 x 100 cm, obraz odborně vyčištěn, Emauzský kláštěr před bombardováním, datováno 1938. Ilustrační foto: Pohled na zničený areál od Zbořence, jaro 1945
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
7 000 Kč
7 000 Kč
7 000 Kč
12.02.2020 19:06
7 000,00 Kč | 29.11.2019 18:11:51 |