Číslo položky: 9892
Cesta mezi chalupami
popis: Olej na plátně rozměry 50 x 70 cm nerámováno.
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
3 800 Kč
12 000 Kč
12 000 Kč
8 500,00 Kč |
5 000,00 Kč |
4 800,00 Kč |
4 600,00 Kč |
4 400,00 Kč |
4 200,00 Kč |
4 000,00 Kč |
3 800,00 Kč |