Číslo položky: 9855
Villa Medici - Velký formát
popis: Velkoformátový akryl na plátně, rozměr 145 x 180 cm, signováno, datováno 2012 a popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
19 000 Kč
19 000 Kč
19 000 Kč
19 000 Kč
12.02.2020 19:00
19 000,00 Kč | 12.2.2020 18:51:42 |