Zpět na aukce Tóth Štefan
Moje sledované obrazy Villa Medici - Velký formát
popis: Velkoformátový olej na plátně, rozměr 145 x 180 cm, signováno, datováno 2012 a popsáno na zadní straně
o autorovi: Český malíř narozen 1974
Vystudoval scénografii na DAMU; je absolventem Akademie výtvarných umění, kde studoval v restaurátorském ateliéru u profesora Strettiho a v ateliéru intermediální tvorby prof. Knížáka, u kterého také dokončil svá doktorská studia (PhD) v roce 2011
Zakládající člen skupiny Kontextual a Neue Kontextual Group. Dvojnásobný finalista ceny Národní galerie v Praze NG 333, vítěz ceny Louis Vuitton Möet Hennesy Paříž a Barcelo Foundation Prize ve Španělsku. Zastoupen ve sbírkách Národní galerie v Praze, australské Národní galerie v Canberra, Barceló Foundation na Mallorce, dále v privátních sbírkách v Rusku, Austrálii, Francii, Německu, Holandsku, Polsku a Rumunsku.
Vyvolávací cena:
19 000 Kč
19 000 Kč

12.02.2020 19:00