Netal Josef
Číslo položky: 5518
Moje sledované obrazy Chalupa s Rejsku
popis: Olej na lepence, rozměr 34 x 43 cm, signováno vpravo dole J. Netal 1919
o autorovi: * 31.8.1880 Klatovy (Klatovy)
+ 1.5.1952 Klatovy (Klatovy)
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč

08.11.2017 20:10

500,00 Kč 8.11.2017 20:06:44