Číslo položky: 5518
Chalupa s Rejsku
popis: Olej na lepence, rozměr 34 x 43 cm, signováno vpravo dole J. Netal 1919
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
500 Kč
500 Kč
08.11.2017 20:10
500,00 Kč | 8.11.2017 20:06:44 |