Číslo položky: 9833
Plakát k výstavě Jana Zrzavého
popis: Litografie, rozměr 58 x 38 cm, zaskleno, mírně poškozeno. Plakát k první samostatné výstavě Jana Zrzavého v Pavilonu K.V.U. Aleš v roce 1923
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
4 600 Kč
4 600 Kč
4 600,00 Kč |
4 400,00 Kč |
4 200,00 Kč |
4 000,00 Kč |
3 800,00 Kč |
3 300,00 Kč |
3 100,00 Kč |
2 900,00 Kč |
2 700,00 Kč |
2 500,00 Kč |
2 300,00 Kč |
2 100,00 Kč |
2 000,00 Kč |
1 200,00 Kč |