Číslo položky: 9748
Stromy u říčky
popis: Olej na plátně fixované na lepence, rozměry: 45,5 x 30 cm, nesignováno. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
8 000 Kč
19 000 Kč
19 000 Kč
16 000,00 Kč |
14 000,00 Kč |
12 000,00 Kč |
10 000,00 Kč |