Nesignováno .
Číslo položky: 5513
Moje sledované obrazy Žena s kapesníčkem
popis: Olej na dubové desce, rozměr 34 x 29 cm. Portrét z období biedermeieru. Vzadu štítek s údajem o tom že obraz restauroval Rudolf Krása (1888-1975)
Vyvolávací cena:
700 Kč
1 400 Kč