Číslo položky: 9743
Krajina s kočárem u jezera
popis: Olej na plátně, rozměry: 74 x 101 cm. Malba z druhé poloviny 19.století.
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
15 000 Kč
15 000 Kč
7 500,00 Kč |