Číslo položky: 9813
Piják
popis: Olej na lepence, Rozměry : 58 x 42 cm. Signováno, autorský rám se štítkem.
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
6 000 Kč
28 000 Kč
28 000 Kč
27 000,00 Kč |
25 000,00 Kč |
23 000,00 Kč |
21 000,00 Kč |
19 000,00 Kč |
17 000,00 Kč |
15 000,00 Kč |
13 000,00 Kč |
11 000,00 Kč |
9 500,00 Kč |
8 500,00 Kč |
7 500,00 Kč |
6 500,00 Kč |