Číslo položky: 9807
Dva červení ptáčci ve fialovém rámování
popis: Litografie, celkové rozměry: 21 x 19 cm, výřez pasparty: 4,5 x 9 cm
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 100 Kč
1 100 Kč
1 100,00 Kč |