Číslo položky: 9758
Meč s mosaznou rukovětí
popis: Rozměry: 102,5 cm, datováno 1933 , na rukověti poškozeno. Nápis Josef Dobrovský
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
1 400 Kč
1 400 Kč