Kuba Ludvík - označeno
Číslo položky: 9769
Moje sledované obrazy Pobřeží Dubrovníku
popis: Olej na lepence, rozměr 32 x 46 cm
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
3 600 Kč