Různí autoři
Číslo položky: 9651
Moje sledované obrazy Konvolut tří obrazů
popis: 1x olej na plátně. Rozměr 90 x 100 cm, signováno Konopa Rudolf, nerámováno, zásahy do malby. 1 x olej na lepence, rozměr 22 x 29 cm, signováno Josef Cerman. 1x olej na plátně, rozměr 40 x 50 cm, nesignováno
o autorovi: Díla od více autorů
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč

11.02.2020 21:12

1 500,00 Kč 11.2.2020 16:58:39