Číslo položky: 9691
V lese
popis: Olej na překližce, rozměr 43 x 60 cm, malba mírně poškozena
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
6 100 Kč
6 100 Kč
6 100,00 Kč |
6 000,00 Kč |
4 500,00 Kč |
4 300,00 Kč |
4 100,00 Kč |
4 000,00 Kč |
1 500,00 Kč |
1 300,00 Kč |
1 100,00 Kč |
900,00 Kč |
700,00 Kč |