Číslo položky: 9680
Hříbek
popis: Olej na lepence, rozměry: 13 x 18 cm, nesignováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
3 000 Kč
3 000 Kč
2 500,00 Kč |
2 000,00 Kč |
1 800,00 Kč |
1 700,00 Kč |