Číslo položky: 9693
Zátiší u okna - velký formát
popis: Olej na plátně, rozměr 74 x 119 cm, rám poškozen
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč
1 800 Kč
1 800 Kč
11.02.2020 19:50
1 800,00 Kč | 11.2.2020 19:16:59 |