Dostalík Josef
Číslo položky: 9693
Moje sledované obrazy Zátiší u okna - velký formát
popis: Olej na plátně, rozměr 74 x 119 cm, rám poškozen
o autorovi: Akademický malíř z Olomouce, oblíbený moravský krajinář.
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč

11.02.2020 19:50

1 800,00 Kč 11.2.2020 19:16:59