Číslo položky: 5503
Abstrakce
popis: Olej na lepence, rozměr 33,5 x 26 cm, signováno vlevo dole Čížek
Vyvolávací cena:
900 Kč
900 Kč
2 100 Kč
2 100 Kč
1 700,00 Kč |
1 500,00 Kč |
1 200,00 Kč |
1 100,00 Kč |