Berghauer Gottlieb (Horyna Bohumil)
Číslo položky: 9774
Moje sledované obrazy Tatranská Lomnica
popis: Olej na plátně, rozměr 54 x 66 cm, mírně poškozeno
o autorovi: Narozen 1910 v Rosicích u Brna - zemřel 1972 v Brně, všestranný malíř. Vyšel z postsecesního impresionismu, jímž je ovlivněna jeho předválečná tvorba, postupně se přikláněl k realismu. Známý jako krajinář, portrétista a ilustrátor.
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 900 Kč