Číslo položky: 7779
Vila ve Fürstenberské zahradě
popis: Pastel, rozměr 48 x 63 cm, zaskleno. Secesní malba. Signováno a datováno vpravo dole J. Zamponi 1907
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
3 000 Kč
3 000 Kč