Autor nezjištěn
Číslo položky: 5500
Moje sledované obrazy Před bouří u řeky
popis: Olej na lepence, rozměr 29 x 36,5 cm, signováno nečitelně vlevo dole. Pravděpodobně se jedná o severského autora
o autorovi: Autora tohoto díla se nepodařilo určit.
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 000 Kč