Číslo položky: 9512
Žena na cestě
popis: Akvarel, rozměr ve výřezu 8 x 13 cm, mírně poškozeno
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
1 600 Kč
1 600 Kč
1 500,00 Kč |
1 300,00 Kč |
1 100,00 Kč |
900,00 Kč |