Skořepa Jiří
Číslo položky: 5498
Moje sledované obrazy Kameny v Chyškách
popis: Olej na sololitu, rozměr 30 x 40 cm, signováno vprav dole J. Skořepa
o autorovi: Narodil se v roce 1954.
Studoval na střední grafické škole v Praze, zabývá se studiem figurální kresby a malby a také portrétu. Současně se věnuje hudbě. Je přijat ke studiu na Státní konzervatoři v Praze, hudba se stává jeho hlavní profesí, malování věnuje většinu volného času. Kromě figury a portrétu se stává jeho dalším tématem i krajina, maluje motivy z Jižních Čech, Českomoravské Vysočiny, ale i různé motivy v ciziny.
Vyvolávací cena:
1 700 Kč
1 700 Kč

08.11.2017 18:30