Číslo položky: 5498
Kameny v Chyškách
popis: Olej na sololitu, rozměr 30 x 40 cm, signováno vprav dole J. Skořepa
Vyvolávací cena:
1 700 Kč
1 700 Kč
1 700 Kč
1 700 Kč
08.11.2017 18:30