Číslo položky: 5497
Mořský příliv
popis: Olej na plátně, rozměr 105 x 65,5 cm, poškozený rám. Signováno vpravo dole Jóža Šidlovský
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
1 200 Kč
1 200 Kč
08.11.2017 18:25