Bloman Antonín
Číslo položky: 5495
popis: Olej na lepence, rozměr 54 x 44 cm, signováno vpravo dole Ant. Bloman 1940
o autorovi: Narodil se 22. 4. 1876 v Praze na Smíchově. Malíř v Praze. Malířství se učil soukromě u J. Ullmana a A. Kalvody, poté na ukrajinské akademii v Praze.
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč

08.11.2017 18:15

1 000,00 Kč 8.11.2017 18:01:05