Anonym .
Číslo položky: 9472
popis: Malba na dřevě , zlaceno, rozměry: 31,5 x 26,5 cm, malba poškozena
o autorovi: Neznámý autor.
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 600 Kč