Číslo položky: 9467
Ikona 5
popis: Malba na dřevě , gravírování, zlaceno, malba poškozená,rozměry: 31 x 26,5 cm
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
2 800 Kč
2 800 Kč