Anonym .
Číslo položky: 9467
popis: Malba na dřevě , gravírování, zlaceno, malba poškozená,rozměry: 31 x 26,5 cm
o autorovi: Neznámý autor.
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 800 Kč