Číslo položky: 5493
Brambořík
popis: Olej na plátně, rozměr 45 x 26,5 cm, signováno vpravo dole L.K. Vzácně se vyskytující ranné dílo Ludvíka Kuby před rokem 1896 .
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
3 800 Kč
25 200 Kč
25 200 Kč
25 200,00 Kč |
23 200,00 Kč |
21 200,00 Kč |
19 200,00 Kč |
17 200,00 Kč |
15 200,00 Kč |
13 200,00 Kč |
4 700,00 Kč |
4 500,00 Kč |