Smolík
Číslo položky: 9636
Moje sledované obrazy Portrét muže v brýlích
popis: Olej na plátně, rozměr 40 x 29,5 cm, nerámováno
o autorovi: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč

10.12.2019 19:48

800,00 Kč 10.12.2019 19:22:34