Číslo položky: 9636
Portrét muže v brýlích
popis: Olej na plátně, rozměr 40 x 29,5 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
800 Kč
800 Kč
10.12.2019 19:48
800,00 Kč | 10.12.2019 19:22:34 |