Jiran Robert
Číslo položky: 9621
Moje sledované obrazy Dáma v klobouku
popis: Olej na plátně, rozměr 50 x 70 cm, nerámováno
o autorovi: Narozen roku 1975
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
9 000 Kč