Nesignováno .
Číslo položky: 9667
popis: Olej na plátně fixováno na dřevě, rozměr 14 x 21 cm, poškozeno. Výherci aukce nabízíme zrestaurování obrazu zcela zdarma.
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 800 Kč