Vojta Otakar
Číslo položky: 9496
Moje sledované obrazy Lovecké zátiší
popis: Olej na plátně, rozměr 100 x 74,5 cm, mírně poškozeno
o autorovi: malíř, nar. 1879 v Havl.Brodě
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč

10.02.2020 20:46

3 000,00 Kč 21.1.2020 19:17:51