Číslo položky: 9496
Lovecké zátiší
popis: Olej na plátně, rozměr 100 x 74,5 cm, mírně poškozeno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
3 000 Kč
3 000 Kč
10.02.2020 20:46
3 000,00 Kč | 21.1.2020 19:17:51 |