Zpět na aukce Plesnivý Vincent
popis: Olej na lepence, rozměr 35 x 33 cm, zaskleno
o autorovi: Narodil se 17.7.1879 v Praze a zemřel 23.2.1944 v Praze. Malíř, grafik v Boršicích u Blatnice
Studoval na pražské Akademii výtvarného umění, pak na mnichovské Akademii výtvarného umění u prof. Knirra, rok pobyl v Paříži. Pracoval na moravském Slovácku, kde vytvořil sytě barevné oleje a akvarely místního prostředí.
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
5 500 Kč