Signováno A. S.
Číslo položky: 5485
Moje sledované obrazy Procházka parkem
popis: Olej na lepence, rozměr 33 x 41 cm, nerámováno, signováno vlevo dole A.S.
o autorovi: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 100 Kč