Janák Rudolf
Číslo položky: 9514
popis: Olej na plátně, rozměr 70 x 60 cm, nerámováno
o autorovi: Narozen 1985
2008 - 2010 Akademie výtvarných umění v Praze, Malířské škola III Michaela Rittstein, ukončené akademickým titulem MgA.
2008 - 2010 Akademie výtvarných umění v Praze, Malířské škola III Michaela Rittstein, studijních stáž
2008 - 2009 Fakulta výtvarných umění, Akademie umění v Banské Bystrici, magisterské studium
2004 - 2008 Fakulta výtvarných umění, Akademie umění v Banské Bystrici, ateliér malby: prof. S.Balko, akad. měl., ukončené akademickým titulem Bc.
2000 - 2004 Škola užitkového výtvarnictví v Bratislavě, obor restaurování a konzervování dřevořezeb
1991 - 2000 Základní umělecká škola v Senici

Samostatné výstavy:
2006 Rudolf Janák, Goppion café, Senica
2007 V obraze - Rudolf Janák, Galerie FX, Banská Bystrica
2009 Maluji, tedy jsem - Rudolf Janák, Mad Bar, Praha
2012 Automatic reason - Rudolf Janák, Galerie Lapidárium, Praha
2012 Inter Zpět - Rudolf Janák, Hořká vana, České Budějovice
2017 Paralelní příběh - Rudolf Janák, Záhorská galerie, Senica

Kolektivní výstavy:
2004 1x, Galerie ZUŠ Senica, Senica
2005 Návraty, Galerie ZUŠ Senica, Senica
2007 KEBABB, Považská galerie Žilina, Žilina
2007 Návraty II, Galerie ZUŠ Senica, Senica
2008 Nalezen nový virus, ECS Bratislava, Bratislava
2008 sblížení, Galerie 4 světových stran, Pultusk
2009 mimóza, Nitrianska galerie, Nitra
2009 mimóza, Slovenská národní galerie - Galerie insitného umění, Pezinok
2009 For - Mat A1, Gelert Jiřího Trnky, Plzeň
2009 Výkvět, EGO Gallery, Bratislava
2009 Obrazy, Galerie u sv. Jakuba, Nový Bydžov
2009 Současný stav, Gelert Dolmen, Praha
2010 Nová energie, EGO Gallery, Avion, Bratislava
2010 3 v 1, Galerie města Trutnov, Trutnov
2010 7. ročník Konfrontace mladých malířů ARSkontakt, Galerie Jižního křídla Nové radnice, Brno
2010 7. ročník Konfrontace mladých malířů ARSkontakt, Galerie Dolmen, Praha
2010 diplomantů AVU 2010, Národní Galerie v Praze, Praha
2010 Zeď Umění - Barva na ulici, Plzeň
2010 Malba po malbu, Slovenská národní galerie, Bratislava
2011 ARS 51, Záhorská galerie, Senica
2011 ARS 51, Galerie výtvarného umění, Hodonín
2013 Zóna 35, Záhorská galerie, Senica
2014 VI. setkání umělců Záhoří, Záhorská galerie, Senica
2014 VÚB Malba 2014, Galerie Nedbalka, Bratislava
2015 VI. setkání umělců Záhoří, Záhorská muzeum ve Skalici, Skalica
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč

10.02.2020 20:12